Zależy nam, aby ludzie rozwijali swój potencjał

Odkryj jak we współczesnym świecie żyć w prawdzie

Prowadzimy sklep internetowy, przedszkole oraz wydawnictwo. Fundacja Królestwo uczy dzieci i młodzież jak we współczesnym świecie rozwijać swoje powołanie.

Odkryj jak we współczesnym świecie żyć w prawdzie

FUNDACJA KRÓLESTWO

DOWIEDZ SIĘ

TEGO CO WAŻNE

Rzeczy w naszym sklepie, jeśli je odpowiednio użyjesz zmienią Twoje życie. Pamiętaj, to TY jesteś efektem Twojej pracy.

Szerzymy prawdę

Wiemy, jak trudno odnaleźć się w świecie przesiąkniętym błędem.
Nawet przekłady Biblii, chrześcijańska literatura, filmy czy muzyka często są skażone religią, która wykrzywia obraz Boga i utrzymuje człowieka w schematach.

Nie tak ma być.

Gdy człowiek rodzi się na nowo rozpoczyna się proces budowania wewnętrznego człowieka. Proces, w którym najważniejsze jest położenie odpowiedniego fundamentu Prawdy.

Propagujemy Prawdę, by Boży ludzie słuchając wewnętrznego głosu, coraz pełniej realizowali siebie i manifestowali Boży charakter.

OPINIE O NASZEJ FUNDACJI

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.”

Wychowujemy nowe pokolenie

Jako rodzice widzimy, że system, który panuje na tej ziemi, chce „zaprogramować” człowieka zgodnie z trendami tego świata. W naszych sercach jest pragnienie, aby młody człowiek od początku odkrywał i realizował to, do czego został powołany i czego naprawdę chce.

Chcemy wspierać edukację tego pokolenia, by sięgnęło po więcej niż my.

Czyż nie wiedzie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was?

1 Koryntian 3:16

Wychowujemy nowe pokolenie

Chcemy wspierać edukację tego pokolenia, by sięgnęło po więcej niż my.

Czyż nie wiedzie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was?

1 Koryntian 3:16

ZAŁOŻYCIELE FUNDACJI

Niezłomna żona, mama i nauczycielka

Agata Łakomska

Moją pasją jest Życie. Lubię odkrywać nowe. Na co dzień wychowuję dzieci i prowadzę nauczanie domowe. Pomysł z fundacją zrodził się z pragnienia, by stworzyć jedno miejsce, które niosłoby temu światu potężny ładunek Prawdy. Moim marzeniem jest wywrzeć wpływ na system edukacyjny tak, by sprzyjał wydobywaniu męstwa z młodych ludzi i odkrywaniu przez nich prawdziwego ojcostwa.

Mąż Agaty, tata Izaaka i Hani

Mateusz Łakomski

Na co dzień zajmuje się prowadzeniem firmy Przybytek Salomona.
Będąc liderem kościoła i jednym z założycieli fundacji chcę przebudzać społeczeństwo do prawdziwego życia. Nie poprzez ideały, które są zdefiniowane przez ogół społeczeństwa. Lecz poprzez prawdę, która często wydaje się zbyt dobra, by mogła być prawdziwa.

Mąż, dowódca sekcji w PSP oraz przedsiębiorca i inwestor

Grzegorz Stanik

Uważam, że nie ma w życiu problemu nie do przejścia i wierzę, że jeśli tylko się chce, to można mieć skuteczne rozwiązanie bez względu na okoliczności. Każda sytuacja kryzysowa to tylko możliwość do zdobycia nowych zdolności. Z zamiłowaniem i pasją uświadamiam ludzi, że ciągły rozwój i właściwe nastawienie ma ogromne znaczeniu w życiu człowieka.