Przedszkole "Jestem" - Blog

#1 Przedszkole "Jestem" - Nowe Miejsce

Opublikowano: 29.06.2024

Witajcie!

Chcemy podzielić się z Wami radosną nowiną – znaleźliśmy nowe miejsce na prowadzenie działań przedszkolnych! Budynek, zlokalizowany kilka kilometrów od poprzedniej lokalizacji, zachwyca nas swoją okolicą. Bezpośrednio za płotem rozciągają się hektary lasu, co idealnie wpisuje się w naszą koncepcję przedszkola blisko natury. Do dyspozycji mamy również przestronny parking oraz ogromny ogród po drugiej stronie budynku. Obecnie budynek o powierzchni prawie 150 m² jest przeznaczony na przedszkole, jednak w przyszłości planujemy także uruchomienie szkoły.

Nieruchomość ma ogromny potencjał i w przyszłości pozwoli nam przyjąć więcej dzieci oraz zorganizować klasy dla starszych uczniów. Regularnie otrzymujemy zapytania o wolne miejsca w przedszkolu oraz o naszą ofertę dla starszych dzieci, które już nie mogą uczestniczyć w zajęciach przedszkolnych.

Dotychczas wiele kwestii było niepewnych, ale teraz wiemy, że to miejsce jest spełnieniem naszych marzeń i otwiera przed nami perspektywy na wiele lat. Teraz czas na inwestycje.

Przed nami pierwszy, a zarazem najważniejszy etapadaptacja nieruchomości na potrzeby przedszkola. Wiąże się to oczywiście z kosztami. Zachęcamy Was do wsparcia tego przedsięwzięcia, które pozwoli nam rozpocząć działalność już od początku września. Potrzebujemy zebrać około 50 000 zł na ten etap. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się rozpocząć nowy sezon w nowym miejscu.

Bądź częścią naszej inicjatywy!

Wsparcia można udzielić poprzez przelew na konto fundacji z tytułem: darowizna na cele statutowe. Utworzyliśmy również zbiórkę na portalu Patronite, do której link znajduje się poniżej.

Miej swój wkład w budowę przyszłości dla dzieci.

Tradycyjny przelew

Nazwa: Fundacja Królestwo

Numer konta: 94105012981000009080535785

IBAN: PL94105012981000009080535785

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe