Shopping Cart

Będzie jak drzewo zasadzone wśród strumieni, które wyda owoc we właściwym czasie. Jego liść nie pożółknie, a czego się podejmie, to skończy się powodzeniem.

— Psalmy 1:3

Tomasz Dorożała

Założyciel „Służby Apostolskiej Ogień Przebudzenia” działającej z ramienia Kościoła Chrześcijan Pełnej Ewangelii „Obóz Boży” A. A. Cerońskich na obszarze Polski i poza jej granicami. W 2010 roku narodził się z Bożego Ducha i od tamtej pory usługuje w Bożej mocy tym, którzy potrzebują pomocy. Tomek jest założycielem i pastorem lokalnego kościoła „Potęga Nieba” w Gdańsku, gdzie mieści się siedziba służby. Jest także apostolskim delegatem zespołu na Indie. Uzdrawia chorych, wypędza demony, głosi ewangelię, naucza Bożego Słowa. To proroczy kaznodzieja niosący przesłanie duchowego przebudzenia.  Jego twórczość obejmuje literaturę i muzykę. Jest autorem książek „Potęga nieba w człowieku” i „Boże prawo przyciągania”. W środowisku muzycznym działa pod pseudonimem Przebudzony. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem

Grzegorz Stanik

Książka pt. Fundamenty Wiary jest książką, która została napisana na podstawie nauczań Artura Cerońskiego. Seria tych nauczań jest dostępna dla każdego w internecie. Pomysł na jej napisanie nie powstał od razu. Kiedy w 2016 roku odkryłem, że wszystko co do tej pory wiedziałem o Bogu, to sterta niczym nie popartych bzdur, postanowiłem za wszelka cenę poznać prawdę, którego całe życie szukałem. Okazało się, że osoba Boga, o której tyle słyszałem, może być dla mnie dostępna i co więcej mogę mieć z nią osobistą relację. Gdy dowiedziałem się o nauczeniach Artura Cerońskiego, uznałem, że informacje zawarte w tych treściach są bardzo istotne i powinienem je mieć „wykute na blaszkę”. Treści zawarte w tych nauczeniach zupełnie różniły się od tych w „kościele” i na lekcjach religii w szkole. Osoba Boga była mi odległa i niedostępna. Postanowiłem dzielić się wiedzą i informacjami uzyskanymi w tych nauczeniach oraz doświadczeniami, które wynikły z poznania Prawdy, z ludźmi z mojego otoczenia. Udostępniałem im notatki i streszczenia nauczań, które przerobiłem. Następnie powstał pomysł, aby napisać książkę. Skoro ja mam spisane te wszystkie informacje, do dlaczego inne osoby mogły by z nich nie skorzystać. Zależy mi na tym, aby nauka przedstawiona w tej książce dotarła do jak największego grona odbiorców, ponieważ może odmienić ich życie, tak jak odmieniła moje i setek innych osób.
Ewa

Ewa Łokińska

Magister filozofii, znawca języka starogreckiego. Prorok i wstawiennik. Pismo Święte było ono nieodłączną częścią mojego chrześcijańskiego życia. Jednak kiedy kilka lat temu zaczęłam przychodzić do Kościoła Mocy, zaczęłam dogłębniej badać Pismo Święte. W wyniku mojego coraz bliższego obcowania z Bogiem, zaczęłam zauważać coraz więcej błędów w tłumaczeniach Biblii. W tym samym czasie mój pastor Artur Ceroński zechciał od nowa przetłumaczyć Nowy Testament. Znając moje wykształcenie, zwrócił się do mnie z prośbą, abyśmy wspólnie przetłumaczyli Nowy Testament. Nasza praca nad tłumaczeniem trwa już ponad rok. Biorąc pod uwagę nasze roczne doświadczenie jestem w stanie stwierdzić, że obecnie dostępne tłumaczenia Biblii są zatrważająco nieprawidłowe, religijne i humanistyczne, co wzbudza lęk przed osobą Boga. Forma naszego tłumaczenia jest tak zwaną formą dynamiczną, gdzie na podstawie bieżących objawień od Ducha Świętego, badań kulturowych oraz społecznych tamtych czasów, a także charakterologii autorów tworzymy interpretację najbardziej zgodną z pierwotną myślą Bożą.

Wiktor Aqashmar

Cześć, nazywam się Wiktor Aqachmar i 5 lat temu moje życie zmieniło się o 180°. Wtedy to właśnie poznałem osobiście Jezusa Chrystusa. Jego słowa zmieniły mnie na zawsze. Znalazłem to, czego szukałem całe życie – spełnienia, pokoju i miłości. Jego nauczania podnosiły mnie z życiowego dołu, w którym byłem, postawiły na nogi i przyniosły prawdziwe życie. Kiedyś byłem dilerem oraz zagubionym człowiekiem, nie posiadającym własnej wartości. Dzisiaj jestem synem Bożym, zafascynowanym osobą Ducha Świętego, uwielbiającym zgłębiać Boże prawdy. Od kilku lat podróżuje po świecie i Polsce niosąc wolność dla ludzkich serc, głosząc dobrą nowinę. Uzdrawiam chorych oraz wypędzam złe duchy. Właśnie te doświadczenia skłoniły mnie do napisania książki „Prawdziwa Tożsamość”. Pragnę, aby każdy człowiek na ziemi mógł poznać dobrego Boga, który jest żywy i prawdziwy. Ten właśnie Bóg, który objawił się w osobie Jezusa Chrystusa jest dzisiaj moim Tatą.

Mateusz Ostrycharczyk

W 2018 roku ukończone studia na wydziale Malarstwa ASP w Gdańsku. Uczestnik wystaw zbiorowych oraz indywidualnych w Gdańsku I Warszawie. Obrazy w kolekcjach prywatnych w Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii i Norwegii. Pracuje i mieszka w Blizne, pod Warszawą. Maluje od liceum, bez spektakularnych początków. Swoją twórczość zaczął „z dnia na dzień”.

Kinga Krupska-Firla

Nazywam się Kinga Krupska-Firla, jestem mamą 3 letniej Julki. Odkąd zostałam mamą moją odskocznią od codziennych obowiązków jest tworzenie. Zanim odkryłam co tak na prawdą jest w życiu moją pasją, robiłam mnóstwo niepotrzebnych i męczących mnie działań. Kocham tworzyć i pracować z ludźmi, uwielbiam patrzeć jak otwiera się w nich nieograniczony twórczy potencjał, który został w nich złożony. Odkąd odkryłam te pasje staram się je pielęgnować i rozwijać. Prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży. Moim marzeniem jest rozwijać w tych najmłodszych ludziach wiarę w to kim są i co mogą w życiu osiągnąć, marzę, aby zobaczyć młodych ludzi, którzy wzbijają się do góry jak orły, pewnych siebie i swojego twórczego potencjału. Postanowiłam wykorzystać dany mi dar i przy okazji tworzenia ilustracji w programie graficznym pojawił się pomysł na Modulo. Modulo to narzędzie, to nie tylko stemple, ale metoda na naukę, zabawę, po prostu na nudę. Postanowiłam stworzyć te stemple jako alternatywę dla spędzania czasu przed komputerem.