Koszyk

O NAS

Pragniemy, aby każda osoba, która narodziła się z Bożego Ducha, realizowała swój potencjał dany przez Boga, poprzez talenty, umiejętności, marzenia…

Wiemy jak ciężko odnaleźć się w świecie, którym „panuje” grzech. Prócz Biblii (która niejednokrotnie jest źle tłumaczona), literatura, filmy i muzyka często „zbrukana” jest religią, która wykrzywia naszą perspektywę na Boga.

Kiedy rodzimy się na nowo- wszystko co było dotąd nie ma znaczenia- stare przemija. Usuwamy wszelkie „stare” toki myślowe, koncepcje, często także pragnienia. Boży Duch wprowadza nas w Prawdę, zatem budujemy naszego wewnętrznego człowieka od początku.  Często na tej drodze pojawia się tzw. ”religia”, która wskazuje nam jak wegetować w utartych schematach. Jednak my nie wchodząc w żadne ramy, pragniemy, aby każde nowe stworzenie słuchało wewnętrznego głosu opartego o fundament Prawdy i realizowało siebie, a więc manifestowało boży charakter.

Jako rodzice widzimy, że system na tej ziemi chce „zaprogramować” człowieka zgodnie z wymogami, które prezentuje ten świat. Natomiast w naszym sercu jest pragnienie, aby młody człowiek od początku odkrywał i realizował to, czego naprawdę chce.

Chcemy wspierać edukację tego pokolenia. Błogosławimy, Zespół.