Przedszkole "Jestem" - Blog

#1 Przedszkole "Jestem" - Nowe Miejsce

Opublikowano: 29.06.2024

Witajcie!

Pierwszą informacją z jaką do Was śpieszymy, jest znalezienie nowego miejsca dla prowadzenia działań przedszkolnych. Budynek zlokalizowany jest parę kilometrów od poprzedniego miejsca, jednak sama lokalizacja przyprawia nas o zawrót głowy. Dosłownie za płotem znajdują się hektary lasu co idealnie wpisuje się w naturę przedszkola. Bezpośrednio pod budynkiem mamy do dyspozycji przestronny parking, a już po drugiej stronie ogromny ogród. Sam budynek na dzień dzisiejszy w prawie 150 m2 przeznaczony jest dla przedszkola, jednak bardzo nam zależy w niedalekiej przyszłości rozpocząć działania szkolne

Nieruchomość jest na tyle perspektywiczna, że w przyszłości pozwoli nam na przyjęcie kilku dzieci dodatkowo jak również znajdzie się miejsce dla klas naszej szkoły. Niemal każdego tygodnia spotykamy się z zapytaniami o wolne miejsca w przedszkolu, lub o naszą perspektywę na szkołę dla dzieci których wiek już nie pozwala przebywać z nami. 

Do tej pory wiele rzeczy stało pod znakiem zapytania. Dzisiaj wiemy, że miejsce o którym mowa jest spełnieniem naszych marzeń i otwiera perspektywę na lata. Zatem pora na inwestycje.

Przed nami pierwszy, ale również najważniejszy remont adaptujący nieruchomość pod przedszkole. To z kolei co oczywiste, wiąże się z kosztami. Zachęcamy Państwa do wsparcia tego przedsięwzięcia, które pozwoli nam na działanie już od początku września. Kwota którą potrzebujemy zebrać na tym etapie to około 70 000 zł. Wierzymy, że wspólnymi siłami rozpoczniemy nadchodzący sezon w nowym miejscu.

Bądź również w ten sposób częścią naszej inicjatywy.

Wsparcia można udzielić poprzez przelew na konto fundacji z tytułem: darowizna na cele statutowe. Jak również utworzyliśmy zbiórkę na portalu Patronite, do której link znajduje się poniżej

Miej swój wkład w budowę przyszłości dla dzieci.

Tradycyjny przelew

Nazwa: Fundacja Królestwo

Numer konta: 94105012981000009080535785

IBAN: PL94105012981000009080535785

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe